PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10050192}

Reniferek

Baby Reindeer
7,3 30 538
ocen
7,3 10 1 30538
7,7 18
ocen krytyków
Reniferek
powrót do forum serialu Reniferek

Uwaga.

ocenił(a) serial na 3

Dla mnie początek spoko, reszta to dramatycznie obrzydliwy serial. Wszystko co mogło być upchnięte w filmie dla LGBT jest upchnięte. Dosłownie wszystko w ordynarnej wersji. Piszą w komentarzach że wstrząsający, tak jest wstrząsający granicą zboczenia która ten serial przekracza.

ocenił(a) serial na 8
Czeczenski

Ktoś, tu powinien pójść do specjalisty

ocenił(a) serial na 3
musimisie

No zgadzam się, jak komuś się podoba ten serial to już chyba za późno.

Czeczenski

dokładnie, mokry sen lewaka.

Czeczenski

ten film jest na faktach... główny bohater gra w tym filmie samego siebie...

ocenił(a) serial na 3
grampa

Film miał być o czymś innym, a nie jakaś homopropaganda. Miał być o stalkingu. A nie o dewiacjach, z przelotnym motywem stalkingu.

Czeczenski

No dobrze, ale poczytaj sobie o tym facecie, który gra główną rolę: Richard Gadd, który jednocześnie ten serial stworzył...
To jest historia jego życia, nikt niczego w tym filmie nie upchnął, to się wydarzyło naprawdę.
Dla mnie niepojęte jest, że tacy ludzie jak Richard Gadd w ogóle istnieją, którzy nie potrafią stawiać granic, którzy z własnych wyborów dążą do psychicznej samozagłady... Główny bohater jest o wiele bardziej zaburzony niż ta Marta. On się nadaje na terapię, która prawdopodobnie trwałaby do końca jego życia...

Czeczenski

Ten film miał być dokładnie o tym o czym był. Nieźle musisz mieć zryty dekiel, jeśli uważasz ten serial za homopropagande

ocenił(a) serial na 3
Guzik33

Napisałem to wyżej, nieźle trzeba mieć zrytą dupę, żeby mówić że ten film jest fajny. Wolę mieć taki "zryty dekiel" jak mam niż być zbolem. Był homopropaganda, były w nim umieszczone wszystkie możliwe dewiacje.

ocenił(a) serial na 3
Czeczenski

Dokładnie tak!! To było tak obrzydliwe,że chce o tym zapomnieć

ocenił(a) serial na 1
Czeczenski

podpisuję się wszystkimi czterema kończynami - OBRZYDLIWY! wyłączyłam w połowie czwartego odcinka i nikt mnie nie przekona, że powinnam to wynaturzenie obejrzeć do końca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones