Ryszard Riedel

Ryszard Henryk Riedel

10
2 oceny materiałów archiwalnych
powrót do forum osoby Ryszard Riedel

Nie umiał żyć, nie umiał odnaleźć się w tym świecie, poświęcił życie temu co kochał. Dusza artysty. Nigdy już nie będzie drugiego jak on. Był jest i będzie geniuszem.

Szajba

żal mi ciebie typiaro, rysiek ma tyle wspólnego ze sztuką co krowia kupa z perfumami

sally_storm

Cóż za wyrafinowała wypowiedz. Trzeba się wsłuchać wciągnąć w jego twórczość. Jego piosenek się nie słuch jak np. Madonny je się słyszy. pozdrawiam :)

zadziorna

ja nie słucham madonny tylko justina biebera :/

sally_storm

widać ale cóż nic już nie przyczyni się byś jeszcze niżej swoim prostactwem upadł.

sally_storm

Jak myślisz czy masz szczeście ,że nie rozumiesz o czym Riedel śpiewał ? Jak myślisz gnojku ?

użytkownik usunięty
Eastwood_filmweb

Przyjacielu...ktoś taki nie rozumie nawet prostych słów które się do niego mówi a co dopiero piosenki śpiewane przez Riedla.

Jak się słucha Justina, jak sam napisał to potem ma się skłonności do oceny czegoś czego się nie rozumie.

ewelinawa

nie ćpam to nie rozumiem

sally_storm

Nie trzeba ćpać aby być wrażliwym na pewne rzeczy.

ewelinawa

np jakie, twórczość Dżemu i prozę Paulo Coelho?

sally_storm

Dla jednych twórczość Coelho będzie wartościowa dla innych Becketta lub Rowling. Tak samo jest z filmem czy muzyką. To chyba normalne?

ewelinawa

Normalne. Jedni mają gust, drudzy nie (np. fani Dżemu).

doorshlaq

Do drugiej drupy dopisz jeszcze fanów Slayera i będzie okej. ;)

Ziomaletto

nie ma sprawy!

Szajba

BEZTALENCIE

Nie umiał śpiewać, nie umiał odnaleźć się w tym świecie, poświęcił życie temu co kochał: ćpaniu. Dusza menela. Nigdy już nie będzie drugiego narkomana jak on. Był jest i będzie beztalenciem.

doorshlaq

Podpisuję się rękami i nogami!

Znawca_Tematu

Ale się wszyscy przypierdalacie do tego Ryśka.

Jeżeli go nie lubicie i uważacie za beztalencie i menela to po jakiego s.k.u.r.w.y.s.y.n.a weszliście w jego nazwisko na Filmwebie.

Nie każdy musi go lubić ale Po Co obrażać.

Kaoq1234

Właśnie po to weszliśmy w tematy mu poświęcone, by go pojechać i zgnoić jak burą su-kę, bo mamy do tego prawo - od tego jest forum.

Znawca_Tematu

...no tylko właśnie po co.
Czujesz się jakiś lepszy gnojąc gościa który coś osiągną. Może i DŻEM nie był zbyt popularny bo nie miał takich możliwości wybicia się (zresztą podobnie jest do dziś) ale gdy się już pojawili na koncertach to ludzie szaleli przy ich kawałkach.
Z tym ewentualnie mogę się zgodzić że można go porównać do Lumpa ponieważ chodził ciągle n.a.j.e.b.a.n.y i na ćpany po mieście lecz nie można powiedzieć że był złym wokalistą.
Gościu pisał teksty o Życiu, i jego teksty były dobre a nie to co teraz (TEKSTY O NICZYM)

Kaoq1234

1) Powinno być "gościa, który coś osiągnąŁ".
2) Zniszczenie i utrata życia, oraz rozpieprzenie rodziny - tyle ten pajac osiągnął!

Znawca_Tematu

Ale ty ciągle się przypierdalasz do jego życia prywatnego.
CO TO KOGO INTERESUJE.
Ważne jest jakim był artystą.

A tak w ogóle to jakoś ani jego żona ani dzieci nie skarżyli się na niego w żadnych wywiadach.

Kaoq1234

Żona Riedela nie gnoiła go w wywiadach z 2-óch prostych powodów:
* to był jej mąż
* a poza tym wyznawała (idiotyczną!) zasadę "o zmarłych źle się nie mówi".

Artystą natomiast Riedel był tak samo ch*jowym, co mężem jak i głową rodziny.

Znawca_Tematu

Artystą był bardzo dobrym, charyzmatycznym i za pamiętywalnym a jego Muzyka jest wieczna.


A tak pro po skoro nie Dżem to jakiej ty Muzyki słuchasz?

Kaoq1234

1) "Zapamiętywalnym" powinno być - weź dzieciaku naucz się wpierw poprawnie pisać, a potem się udzielaj.

2) Artystą był ch*jowym, a nie charyzmatycznym, a jego muzyka to tani chłam. Gdyby dalej żył to Dżem byłby
po prostu jednym z wielu bandów tego typu, a tak zrobiono z nich ku*wa jakiś bogów - tak jak z Nirvany
(jedni i drudzy to muzyczna kupa gówna).

3) Black Sabbath, Motorhead, Carcass, Obituary, Ojo Rojo, Entwined, Body Count, Apocalyptica, Die Krupps -
słucham szeroko pojętego i przede wszystkim staroszkolnego Heavy Metalu, a nie jakiś ciulstw jak Dżem.

Znawca_Tematu

Nie przypierdalaj się o moje pisanie tylko zajmij się tematem!!!!!

A pisząc coś takiego sam udowadniasz jakim jesteś Gówniarzem, bo to nie jest lekcja polskiego tylko Forum Internetowe więc mnie nie poprawiaj.

Ja też słucham muzyki podobnej do ciebie Ale wśród tego jest Świetny polski zespół DŻEM :-D


Kaoq1234

"bo to nie jest lekcja polskiego tylko Forum Internetowe więc mnie nie poprawiaj." - tak może powiedzieć
tylko szczeniak lub analfabeta, bo dorosły człowiek będzie dbał o swój język wszędzie bez względu na to,
czy jest to forum internetowe czy pismo urzędowe.

Tak więc będę cię poprawiał, bo patrzeć ku*wa na te błędy nie mogę, tak więc: po cholerę "gówniarza"
i "świetnego" napisałeś z dużej litery?! Dodam do tego jeszcze brak kropki pomiędzy "ciebie" a "ale".

Dżem jest strasznie przereklamowany, i spuszczają się nad nim głównie dzieciaki, tak jak przy Comie.

Znawca_Tematu

Nie nazywaj mnie K.u.r.w.a. dzieciakiem bo sam pewnie nie jesteś wiele starszy ode mnie.

Ok zakończmy to Rozejmem. Ja lubie Dżem a ty Nie. I koniec kropka.

Kaoq1234

W tym przypadku "ku*wa" powinno być z małej, "rozejmem" tak samo, "nie" również, a ponadto "lubię"
powinno być przez "Ę" - u mnie powtarzałbyś klasę ze 30 razy, aż byś się nauczył poprawnej pisowni.

Natomiast rozejmu nie będzie bo nie ma wojny, a Dżemu nie słucham bo jest gówno wart. Zaś
ty jesteś najlepszym przykładem tego, jacy są fani tego ćpuna Riedela (niedouczeni i stronniczy).

Znawca_Tematu

Ty też jesteś gówno wart Przychlaście.

Ja np. nie lubię Lemmy'ego Kilmister'a, on śpiewa jak by mu ktoś jaja ściskał.
I dla mnie to ty jesteś N.i.e.d.o.j.e.b.e.m b.o. go słuchasz.

Kaoq1234

"Przychlaście" z małej, analfabeto.

Gnoić Lemmy'ego, a wychwalać menela Riedela - pełnoletni na bank nie jesteś,
bo dojrzały człowiek z wyrobionym słuchem oraz gustem takich bredni by NIE głosił!

Znawca_Tematu

P.S. te twoje 10/10 dla "Horrego Porrtiera" są kpiną, a swoją drogą wszystko o tobie mówią...

Znawca_Tematu

Lecz się Z.j.e.b.i.e, bo masz nieźle n.a.p.i.e.r.d.o.l.o.n.e w tej twojej bani.
To że ty czegoś nie lubisz to nie jest powiedziane że to gówno.

Znawca_Tematu? nie ośmieszaj się.

I nie p.i.e.r.d.o.l mi że nie nie mam muzycznego gustu bo nie wiesz śmieciu jakiej słucham muzyki.


Kaoq1234

Proszę, proszę - dziecko się zdenerwowało...

Nie uważam siebie za Wyrocznię, ani nie twierdzę, że to co mówię jest święte - wręcz odwrotnie.
Jednakże mówiąc iż Dżem (wraz z menelem Riedelem!) to kupa gnoju, którą jarają się głównie
ograniczone i bezczelne gówniarze (takie jak ty dla przykładu) - stwierdziłem obiektywny fakt(!),
a te twoje tanie inwektywy nie zmienią tego stanu rzeczy. Gdy już dorośniesz i zmądrzejesz
to sam dostrzeżesz, jak bardzo się myliłeś twierdząc, iż Dżem wraz z (żulem!) Riedelem to
coś wspaniałego - nie, to nie było wspaniałe i nie będzie.

I jeżeli ktoś tu się ośmiesza to na pewno nie ja a właśnie ty, a śmiecia zobaczysz w swoim
lustrzany odbiciu - bezgustowny dzieciaczku.

Znawca_Tematu

Żal Mi Twojej Matki... Jak Ona Się Musi Wstydzić za Ciebie.

Kaoq1234

Co moja Matka ma do tematu (menela Riedela)??

Znawca_Tematu

Szkoda że takie dobre zespoły jak Black Sabbath, Carcass i Apocalyptica mają takich debilowatych fanów jak ty.

a co do twojej matki, to ma tylko tyle do tematu że urodziła gościa który wypowiada się w tak durny sposób na temat mu bliżej nieznany.

Kaoq1234

Już widzę dzieciaku jak ty znasz Carcass... - tylko z nazwy, bo na pewno nie z działalności.

Moja Matka ma zerowy związek z powyższym tematem, a temat Dżemu i menela Riedela
jest mi bardzo dobrze znany - obalone wszystkie płyty, przeczytane publikacje na temat
Riedela, zaliczony film "Skazany Na Bluesa" oraz parę koncertów Dżemu.

Jak mawia Klasyk: "Nie ucz ojca dzieci robić.", dzieciaku.

Znawca_Tematu

Skoro tak nie cierpisz Riedla to po jaką k.u.r.w.e tyle o nim czytałeś i słuchałeś jego Muzyki?

Kaoq1234

"Trzeba znać swojego wroga." - jak mawia Klasyk.

Znawca_Tematu

Black Sabbath, Metallica, Sabaton, Iron Maiden, Slayer, Nirvana Rammstein, Sepultura,Guns and Roses, Bon Jovi, Budka Suflera ,Daab Ira, Coma i nawet Czesław Niemen.

To są zespoły których słucham.

A Dżemu słucham dlatego że to muzyka mojego dzieciństwa, gdy go słucham przypominają mi się stare dobre czasy.

Kaoq1234

Czegokolwiek byś nie słuchał to nie zmienia faktu, że Dżem wraz z Riedelem to totalna ch*jnia(!).

Znawca_Tematu

A pies ci jaja lizał!!! Pajacu.

Kaoq1234

Nie interesują mnie twoje preferencje seksualne, a poza tym
jakbyś nie wiedział dzieciaku, to zoofilia jest prawnie zakazana.

Znawca_Tematu

Jesteś jebnięty, już sam nie wierz co piszesz.

Co to ma wspólnego z moim wpisem?

Kaoq1234

Widzę że wulgaryzmy potrafisz pisać bezbłędnie, ale z normalnymi słowami
to już masz problem - powinno być "nie wieSZ co piszesz", kretynie skończony!

A co to ma wspólnego z twoim wpisem?? - weź uważnie przeczytaj jeszcze raz
co napisałeś, to może cię tępy dzieciaku olśni...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Znawca_Tematu

Oho mamy tutaj tru metala xD. Muszę cię zmartwić kolego. Słuchasz chujowej muzyki :/

Oromus110

Próbuj dalej, trollu...

Znawca_Tematu

Próbujemy - black metal to jest największe gówno jakie widział świat - darcie mordy i nic więcej :D Metal tak samo w sumie ;) Najgorszy typ muzyki, nawet jeśli Riedel był ćpunem, to i tak pisał zajebiste teksty - o stokroć lepsze niż te twoje np. Die Krupps XDD Co to w ogóle jest :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones