Maciej Balcar

Maciej Władysław Balcar

7,6
805 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Balcar

Pan Balcar zaskoczył mnie (i to nie mało. Szczęka opadała!) każdą swoją rolą! No może nie miał ich wiele, ale zawsze! Pierwszy raz zobaczyłem go w "Skazanym na bluesa". Jednak wtedy jakoś nie interesowało mnie, kto nijakiego Indianera grał. Później usłyszałem go w filmie animowanym "Mustang z Dzikiej Doliny". Bez niego to nie byłoby to samo. Dzięki niemu się popłakałem ^^. Wtedy mój braciszek (fan Dżemu) zauważył w piosenkach z tego filmu, podobieństwo do piosenek Dżemu. Sprawdziliśmy na Wikipedii, czy to aby nie syn Ryśka Riedela podkładał głos. Wtedy okazało się że to Pan Maciej Balcar, jeden z wokalistów Dżemu (jak się mylę, proszę o korektę). Później wchodzę na filmweb i widzę INDIANER! Szczęka opadła. Jednak zaskok to był dopiero wtedy, kiedy zobaczyłem go w "Prince of Persia: Piaski Czasu". TEGO się nie spodziewałem ^^.

andrzej_goscicki

Jak mogłeś go ZOBACZYĆ w "Prince of Persia: Piaski czasu" skoro to amerykański film?

domi99dzem

Ahhh.. Miałem na myśli grę komputerową :). Przepraszam: "usłyszeć".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones