PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99027}
7,5 233 639
ocen
7,5 10 1 233639
5,0 20
ocen krytyków
Skazany na bluesa
powrót do forum filmu Skazany na bluesa

piosenka.

ocenił(a) film na 10

jaka jest wasza ulubiona piosenka Dżemu?
Ja osobiście uwielbiam "List do M." idealna na smutki, melancholijna...ma to coś.

toniebajka

Wehikuł Czasu .

ocenił(a) film na 10
toniebajka

wszystkie kocham, każda opowiada pewną historię. owszem, "List do M." wzrusza najbardziej.

toniebajka

Każda w wykonaniu Rysia. Jakbym miala dac jedną to "Modlitwa III". Mega poruszająca.

ocenił(a) film na 10
Atesia88

zgadzam się. została świetnie wykorzystana w filmie Cisza. tworzy tam genialny nastrój. a poza tym wokalista współczesnego Dżemu do mnie w ogóle nie przemawia.

toniebajka

Wiadomo to już nie to samo. Obecny wokalista ma ładny głos, ale to już nie ten Dżem. Tak samo jak jeszcze poprzedni wokalista. Teksty Rysia w ich wykonaniu nie brzmią tak prawdziwie...

ocenił(a) film na 10
Atesia88

mi sie jeszcze bardzo podoba Do kołyski i oczywiście List do M. :)

pozdrawiam fanów Ryśka

ocenił(a) film na 10
elenka2531

Wszystkie są piękne. Kocham je również za to, że Rysiek opisuje w nich swój świat np. Niewinni i ja lub Detox. Wszystkie są piękne! ;)

ocenił(a) film na 10
loffdamon

a świat Ryśka jest niewąpliwie bardzo burzliwy i ma co opisywyać w swojej sztuce, czego nie możmna powiedzieć o współczesnych artystach...z małymi wyjątkami oczywiście, choć to niesamowite przykre jak wszytko stało się płytkie.

toniebajka

Ooooj.. Ciężka sprawa. Kocham każdą piosenkę dżemu, gdyż każda ukazuje coś innego, z każdą mam inne wspomnienia. Dlatego jest to bardzo ciężkie pytanie :)
Lecz moimi ulubionymi są: Listy do M, Autsajder, Sen o Wiktorii.. Do myślenia daje jeszcze Modlitwa III

ocenił(a) film na 8
paulina00

zdecydowanie 'List do M' i 'Wehikuł czasu' :)

ocenił(a) film na 8
toniebajka

"Dzień w którym pękło niebo", bardzo lubię. Ale ogólnie wszystkie utworu Dżemu mają "to coś". ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones