PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99027}
7,5 233 598
ocen
7,5 10 1 233598
5,0 20
ocen krytyków
Skazany na bluesa
powrót do forum filmu Skazany na bluesa

żałosna rola giertycha

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

witaj, masz świadomość ,że narażasz się fanom Dżemu? Uważam,że film jest świetny , przede wszystkim znakomita gra aktorska Jolanty Fraszyńskiej i Tomasza Kota :)

ocenił(a) film na 2
kkrajewska2

O gustach ciezko dyskutowac i nie przekonałaś mnie. Ja bardzo lubie dżem brzoskwiniowy , niskosłodzony.

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

He,he ja też lubię taki dżem :))

kkrajewska2

właśnie Kot mi zepsuł cały film, nie mówię o jego grze aktorskiej, bo w sumie dawno oglądałam i już nie pamiętam, ale tak wybitnie nie znoszę tego aktora... Wiem, czysto subiektywne, ale właśnie przez niego nie podobał mi się ten film, bo musiałam na niego patrzeć i słuchać jego głosu, co było trudne do zniesienia. no cóż, przypuszczam, że gdyby dobrali innego aktora film by mi się spodobał.

ocenił(a) film na 9
dragonjedark

Mnie osobiście denerwuje to, że teraz we wszystkich polskich marnych filmach (durnych komediach romantycznych) gra razem ze stałą grupą aktorów obsadzanych gdzie tylko się da, po prostu jest na topie.
Co do filmu mi bardzo podobało się jak zagrał Riedla. Patrząc na Ryśka, według mnie Kot genialnie odwzorował jego zachowanie na scenie jak i poza nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones