PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99027}
7,5 233 639
ocen
7,5 10 1 233639
5,0 20
ocen krytyków
Skazany na bluesa
powrót do forum filmu Skazany na bluesa

Oglądałam ten film już kilka razy i po każdym razie dzień po obejrzeniu mam ciągłe myśli o tym
filmie, o historii Ryśka, o dramacie jaki przeżył związanym z narkotykami. To co on przeżywał
było tragiczne, ale ogólnie temat narkotyków mnie ciekawi. Czasem sobie myślę, że
chciałabym zobaczyć jak to jest itd., ale z drugiej strony nawet boję się samych tych myśli.
Ciekawi mnie to, ale nigdy nie spróbuję. Ten film potrafił mnie przekonać, że narkotyki to po
prostu piekło. Zmieniając temat - co do bohatera samego filmu - "poznałam" go niestety
dopiero po tym filmie i stwierdziłam, że rzeczywiście był wielkim artystą. Dzisiaj nie ma takiego
kogoś, raczej nie ma artystów w Polsce. Muzyka stała się samą rozrywką, a nie sztuką.
Owszem rozrywka jest potrzebna, ale prawdziwi artyści również. Szkoda takiego wielkiego
artysty, bardzo szkoda.
Co do filmu - oglądając film dokumentalny przekonałam się, że ten film w większości nie był
prawdziwy, ale zawierał jednak ogół tego o co miało w tym wszystkim chodzić. Jednak szkoda,
że to film fabularny, a nie biograficzny, bo lepiej by było gdyby to rzeczywiście była prawdziwa
historia, ale cóż. Obsada bardzo dobra, nie mam zastrzeżeń, świetny klimat, daję dychę za ten
film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones