PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99027}
7,5 233 639
ocen
7,5 10 1 233639
5,0 20
ocen krytyków
Skazany na bluesa
powrót do forum filmu Skazany na bluesa

świetny

ocenił(a) film na 10

nie wiem jak można krytykować ten film, jeden z najlepszych jaki widziałam .

ocenił(a) film na 9
laseczka

Nie no, do grona najlepszych to mu trochę brakuje, ale biorąc pod uwagę obecne standardy naszego kraju, to jak na Polskę jest świetny ;)

ocenił(a) film na 10
extranick

nie znasz się .

użytkownik usunięty
laseczka

Dlaczego niby kolega extranick ma się nie znać?
Mogłabyś mi wytłumaczyć dlaczego ten film jest niby taki zaj*bisty? Bo widzisz...oglądałem go kilkakrotnie i nic wybitnego w nim nie dostrzegłem. Oczu najlepszych nie mam więc może coś przeoczyłem. Jedyną rzeczą, której w tym filmie nie mogę skrytykować to muzyka.
Błagam Cię, jeśli wyrażasz swoją opinię to podaj jakieś argumenty.

ocenił(a) film na 10

wiesz co to nie jest jakiś bezsensowny film, jest świetnie zagrany to jest po pierwsze, muzyki nawet nie da się skrytykować, opowiada o prawdziwym życiu, wiesz może ci się nie podoba, dobrzee, ale moim zdaniem to jeden z najlepszych filmów jaki widziałam i moim i twoja wypowiedz jest zbędna .

użytkownik usunięty
laseczka

A jaki ma sens? Czy ten film niesie za sobą jakieś przesłanie z wyjątkiem tego aby nie ćpać? Nakręcili obraz, który ma przestrzec młodych ludzi przed używkami...niestety przy okazji dość boleśnie skrzywdzili postać Ryśka.

Prawdziwym życiu? Czyim? Bo z życiem Riedla ten film ma raczej niewiele wspólnego.

Moja wypowiedź jest zbędna? Skoro założyłaś temat, wyraziłaś w nim swoją opinie to ja również chcę wyrazić swoją...ot, wolność słowa.

ocenił(a) film na 10

z tym tematem masz racje, sorry jestem nowa i nie ogarniam jeszcze . Jak to nie ma nic wspólnego jak to jest biografia Ryśka Riedla

użytkownik usunięty
laseczka

Nie no nie ma sprawy...sam nie jestem jakimś starym wyjadaczem.

Powiedz mi szczerze, długo słuchasz Dżemu? Interesujesz się życiem zespołu i postacią samego Ryśka? Bo "Skazany na bluesa" biografią nie jest, dla mnie jedynie filmem fabularnym opartym o życiorys Riedla.

Czytałaś może jakieś książki? Oglądałaś wywiady, wypowiedzi...Widziałaś "Sie macie ludzie"?

ocenił(a) film na 10

wiesz co sądzę że każdy widział jakiś wywiad tak samo jak słyszał piosenki Dżemu, nie czytałam książek, ale wiesz co ja ten film podziwiam, są w nim pokazane emocje, gdy oglądałam ten film nawet przez chwilę nie zwątpiłam, w żaden tak się nie wciągnełam, widocznie tobie taki typ filmów nie odpowiada ale ja takie filmy zawsze podziwiam, nawet jak są przereklamowane .

ocenił(a) film na 9

Masz rację, że film jest prosty, a nawet naiwny, ale takie filmy są poruszające i dla szerokiego grona w sam raz. Nie ma co tam szukać ambitnych przesłań, nieskoplikowana, wzruszająca historia i naiwniacy, do których ja się zaliczam, dają się wkręcić ;)

użytkownik usunięty
extranick

Fajnie się kolego wypowiedziałeś. Skoro tak do tego podchodzisz to ja nie mogę powiedzieć nic złego, swoją opinie na temat filmu już wyraziłem. Rozumiem też dlaczego Twoja ocena jest taka wysoka.

ocenił(a) film na 7
laseczka

Zmień opis pod swoim avatarem-Michael Myers sie pisze-nie obrazaj "ojca wszystkich nożowników".

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Btw, beznadziejny i bezsensowny cytat :D

ocenił(a) film na 7
extranick

Sprecyzuj o jaki cytat tobie chodzi,jesli o Marka Twain'a,toja juz nic tobie na to nie poradze,twoje "ale" powinno bys skierowane raczej do twórcy.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Chodziło mi o laseczkę xD

ocenił(a) film na 7
extranick

Aha;)W takim razie przepraszam i zgadzam sie.Widze,że jestes miłosnikiem Stefana Króla;)

ocenił(a) film na 7
Berith7777

p.s. Własnie w takich chwilach "ma sie ochotę powiesić cały rodzj ludzki i zakończyć tę farse"(Mark Twain) ;)

ocenił(a) film na 1
laseczka

najgorszy film na świecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones